Far Far Land Stavebnice měkká 15 bloků
Kód produktu: W022269
Slevová skupina: D
- Výprodej
Far Far Land Stavebnice měkká. Všechny bloky jsou vyrobeny z měkkého bezpečného materiálu. Balení obsahuje 15 bloků a 12 koleček.
Podobné produkty
Popis produktu
Far Far Land Stavebnice měkká. Všechny bloky jsou vyrobeny z měkkého bezpečného materiálu. Balení obsahuje 15 bloků a 12 koleček.Parametry produktu
| Kód produktu | W022269 |
| Ean produktu | 0725765611543 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.5 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02477 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CZ |

