Fat Brain Hlavolam Crankity
Kód produktu: W014129
Slevová skupina: D
Hlavolam Crankity. Balení obsahuje 14 ozubených koleček, kliku, vkládací plochu a 40 karet s hlavolamy. Hlavolamy jsou rozděleny do 4 kategorií ...
Podobné produkty
Popis produktu
Hlavolam Crankity. Balení obsahuje 14 ozubených koleček, kliku, vkládací plochu a 40 karet s hlavolamy. Hlavolamy jsou rozděleny do 4 kategorií podle obtížnosti. Vyskládejte ozubená kolečka na vyznačená místa na kartě, doplňte vhodná kolečka na zbývající místa tak, aby byla všechna kolečka propojená. Zatočte klikou, všechna kolečka se musí točit.Parametry produktu
| Kód produktu | W014129 |
| Ean produktu | 811802021564 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.4 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01532 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

