Fat Brain polštářky Dimpl Duo
Kód produktu: W010233
Slevová skupina: D
- Výprodej
Dimpl mačkací polštářky pro rozvoj motorické funkce. Z měkkého silikonu. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dimpl mačkací polštářky pro rozvoj motorické funkce. Z měkkého silikonu. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“ zdravý psychomotorický rozvoj Doporučený věk: od narození https://www.youtube.com/embed/2gQ1TvuSFbk?rel=0&showinfo=0&autohide=1&contols=0Parametry produktu
| Kód produktu | W010233 |
| Ean produktu | 811802024251 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 22.2 cm |
| Šířka výrobku: | 19.7 cm |
| Výška výrobku: | 5.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.1 cm |
| Výška kartonu: | 15.9 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01533 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | US |

