Fat Brain polštářky Dimpl 14x12,5 cm
Kód produktu: W010232
Slevová skupina: D
- Novinka
Dimpl mačkací polštářky pro rozvoj motorické funkce. Z odolného a nezávadného silikonu. Rozměry 14x12,5 cm. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dimpl mačkací polštářky pro rozvoj motorické funkce. Z odolného a nezávadného silikonu. Rozměry 14x12,5 cm. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“ zdravý psychomotorický rozvoj Doporučený věk: od narozeníParametry produktu
| Kód produktu | W010232 |
| Ean produktu | 811802023230 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 18.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01066 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

