Fat Brain přísavkové kelímky Suction Kupz 6 ks
Kód produktu: W010231
Slevová skupina: D
Zahrnuje 6 kelímků Suction Kupz vyrobené z vysoce kvalitního silikonu. Kelímky májí funkci přísavky, které drží pohromadě a nebo přilne na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zahrnuje 6 kelímků Suction Kupz vyrobené z vysoce kvalitního silikonu. Kelímky májí funkci přísavky, které drží pohromadě a nebo přilne na libovolný hladký povrch. Má jasné, zářivé barvy které stimulují oči. Lze je skládat. rozvíjí hrubou motoriku snadný úchop podporuje správný vývoj koordinace „oko-ruka“ zdravý psychomotorický rozvoj Doporučený věk: od narozeníParametry produktu
| Kód produktu | W010231 |
| Ean produktu | 811802023056 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 23.2 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.5 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02018 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | US |

