Figurka Harry Potter 10 cm
Kód produktu: W056388
Slevová skupina: C
Figurka Harry Potter – Harry Triwizard Funko Pop! 10 cm. Balení obsahuje vynilovou figurku. 8 různých druhů. Balení v krabičce.
Podobné produkty
Popis produktu
Figurka Harry Potter – Harry Triwizard Funko Pop! 10 cm. Balení obsahuje vynilovou figurku. 8 různých druhů. Balení v krabičce.Parametry produktu
| Kód produktu | W056388 |
| Ean produktu | 5056219084886 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 25.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 28.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

