Formule kovová RC na dálkové ovládání 21 cm
Kód produktu: W020946
Slevová skupina: A
Formule kovová RC na dálkové ovládání. Velikost 21 cm. Frekvence 2,4 GHz. Pistolový ovladač. Formule bateriový pack 3.7V součástí, ovladač 2xAA ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Formule kovová RC na dálkové ovládání. Velikost 21 cm. Frekvence 2,4 GHz. Pistolový ovladač. Formule bateriový pack 3.7V součástí, ovladač 2xAA není součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na ovladač a spodní straně formule.Parametry produktu
| Kód produktu | W020946 |
| Ean produktu | 8590331944927 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | formule bateriový pack 3.7V Lithium součástí, ovladač 2xAA není součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.3 cm |
| Výška výrobku: | 16.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.5 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21983 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

