Fotbalový míč Česká republika
Kód produktu: W039101
Slevová skupina: B
Fotbalový míč Česká republika. Míč je dodávan vyfouklý. Míč je určen na nezpevněné plochy (tráva, hlína). Průměr nafouklého míče cca 20 cm, dle nahuštění. Velikost míče je 5. Věk 3+
Podobné produkty
Popis produktu
Fotbalový míč Česká republika. Míč je dodávan vyfouklý. Míč je určen na nezpevněné plochy (tráva, hlína). Průměr nafouklého míče cca 20 cm, dle nahuštění. Velikost míče je 5. Věk 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W039101 |
| Ean produktu | 8592386086751 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08700 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

