Fritovací hrnec se světelnými a zvukovými efekty - Český obal
Kód produktu: W007393
Slevová skupina: B
- Výprodej
Máš chuť na křupavé smažené jídlo? Připrav si ve fritovacím hrnci hranolky s kečupem, donuty, krevety nebo kuřecí stehno. Pozvi své kamarády a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Máš chuť na křupavé smažené jídlo? Připrav si ve fritovacím hrnci hranolky s kečupem, donuty, krevety nebo kuřecí stehno. Pozvi své kamarády a společně si pochutnejte na dobrotách, které s novým fritovacím hrncem připravíš! Fritéza při smažení svítí a vydává zvuky jako opravdová a nechybí ani časovač! Tak dobrou chuť! Součástí balení: 2x hranolky 1x kuřecí stehno 1x kreveta 2x donut naběračka kečup Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA jsou součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W007393 |
| Ean produktu | 8590331916962 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2AA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.5 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06383 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

