Gelové pero sada 4 ks
Kód produktu: W832607
Slevová skupina: A
Gelová pera v praktickém pevném plastovém obalu. Stálé barvy, které osloví.
Podobné produkty
Popis produktu
Gelová pera v praktickém pevném plastovém obalu. Stálé barvy, které osloví.Parametry produktu
| Kód produktu | W832607 |
| Ean produktu | 8590331329731 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.7 kg |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 62.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.06393 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96081092 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 54 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

