Globber Helma PRIMO HELMETS XS/S (48–53 cm) s LED růžová
Kód produktu: W061238
Slevová skupina: D
- Novinka
Globber Přilba PRIMO HELMETS XS/S (48–53 cm). Růžová barva. Díky kombinaci odolné ABS skořepiny, nárazuvzdorné EPS pěny a měkkého polstrování ...
Podobné produkty
Popis produktu
Globber Přilba PRIMO HELMETS XS/S (48–53 cm). Růžová barva. Díky kombinaci odolné ABS skořepiny, nárazuvzdorné EPS pěny a měkkého polstrování poskytuje spolehlivou ochranu hlavy při každé jízdě. Vnitřek helmy je vybaven 7 mm pěnovými výstelkami a podbradním páskem. Velikost lze snadno nastavit otočným kolečkem na zadní části helmy bez použití nářadí. Nastavitelné popruhy a 11 ventilačních otvorů. Výrazným bezpečnostním prvkem je 6 LED světel na zadní části helmy, napájených bateriemi. Světla disponují 3 režimy (svícení / blikání / rychlé blikání), což výrazně zvyšuje viditelnost dítěte v provozu i za snížené viditelnosti. Velikost: XS/S – obvod hlavy 48–53 cm. Materiál skořepiny: odolný ABS plast. Vnitřní výplň: nárazuvzdorná EPS pěna + 7mm pěnové výstelky + podbradní pásek. Nastavení velikosti: otočné kolečko na zadní části. Ventilace: 11 otvorů pro optimální proudění vzduchu. LED světla: 6 zadních LED světel na baterie, 3 režimy (svícení / blikání / rychlé blikání), baterie 1xCR2032 (3V) součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W061238 |
| Ean produktu | 4895224406358 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1xCR2032 (3V), součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 36.2 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 73.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.5 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04270 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 65061010 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

