Globber Koloběžka dětská tříkolečková Primo Lights V2 svítící kolečka Navy Blue
Kód produktu: W041215
Slevová skupina: D
- Novinka
nízký vyztužený rám těla s protiskluzovou kompozitní deskou, nosnost 50 kg, podsvícená kola (blikají červeně, zeleně a modře), dynamo integrované v ...
Podobné produkty
Popis produktu
nízký vyztužený rám těla s protiskluzovou kompozitní deskou, nosnost 50 kg, podsvícená kola (blikají červeně, zeleně a modře), dynamo integrované v jádru kol, zámek řízení, nastavitelná hliníková T-tyč do 4 výškových úrovní, ergonomické rukojeti, hmotnost 2,33 kg, výška 67,5-82,5cm x 57,5cm x 28cmParametry produktu
| Kód produktu | W041215 |
| Ean produktu | 4895224409502 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.3 kg |
| Délka výrobku: | 58.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.5 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11178 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030010 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

