Globber Odrážedlo dětské tříkolové Learning Trike - Sky Blue
Kód produktu: W041252
Slevová skupina: D
Dětská tříkolka a odrážedlo pro děti ve věku 12-36 měsíců. Každý režim podporuje maximální hmotnost 20 kg. Konvertibilní tříkolka s designem 100% ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětská tříkolka a odrážedlo pro děti ve věku 12-36 měsíců. Každý režim podporuje maximální hmotnost 20 kg. Konvertibilní tříkolka s designem 100% bez použití nářadí pro snadné sestavení a přeměnu produktu z tréninkové tříkolky na odrážedlo a naopak. Se 2-výškově nastavitelným (25,4 cm nebo 26,7 cm od země), dvoubarevným, protiskluzovým TPE sedlem a řídítky s pohodlnými a odolnými TPR ergonomickými rukojeťmi pro maximální podporu. Hladká jízda s jedním 200 mm (7,87”) předním kolem a dvěma sadami 150 mm (5,91”) zadními EVA pěnovými koly (široká a úzká pro režim tréninkové tříkolky a režim odrážedla). S robustním kovovým rámem a odnímatelnými pedály se zabudovaným úložným prostorem pro pedály pro maximální využití produktu.Parametry produktu
| Kód produktu | W041252 |
| Ean produktu | 4895224409212 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.9 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.5 cm |
| Šířka kartonu: | 29.5 cm |
| Výška kartonu: | 43.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.09047 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

