Globber Chrániče na kolena a lokty set - racing red
Kód produktu: W041782
Slevová skupina: D
- Novinka
Podobné produkty
Popis produktu
Globber Chrániče na kolena a lokty set. Barva -racing red. Velikost XXS, do 25 Kg. Doporučený věk 3-7 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W041782 |
| Ean produktu | 4897070183667 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06534 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CN |

