Globber Tříkolka dětská skládací 4v1 - Olive
Kód produktu: W041248
Slevová skupina: D
Komfortní tříkolka: od 10 do 36 měsíců Tříkolka s průvodcem: od 18 do 36 měsíců Autonomní tříkolka: 24 až 36 měsíců Balanční kolo: od 2 do 5 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Komfortní tříkolka: od 10 do 36 měsíců Tříkolka s průvodcem: od 18 do 36 měsíců Autonomní tříkolka: 24 až 36 měsíců Balanční kolo: od 2 do 5 let. Věk: pro děti od 10 měsíců do 5 let Maximální nosnost: 20 kg Sedák nastavitelný do 2 úrovní (32 a 35 cm) s pohodlným opěradlem Bezpečný 5-bodový pás s pohodlnými vycpávkami Zakřivená bezpečnostní tyč – Řídítka s pohodlnými a ergonomickými rukojeťmiParametry produktu
| Kód produktu | W041248 |
| Ean produktu | 4895224408314 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 9,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 9.2 kg |
| Délka výrobku: | 62.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 36.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05361 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CN |

