Guma mazací Auto
Kód produktu: W016876
Slevová skupina: A
Guma mazací ve tvaru auta. 3 různé barevné provedení. 24 ks v display boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Guma mazací ve tvaru auta. 3 různé barevné provedení. 24 ks v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W016876 |
| Ean produktu | 8590331937868 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 26.0 cm |
| Šířka balení: | 21.5 cm |
| Výška balení: | 5.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 54.0 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.09623 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 720 |
| Země původu: | CN |

