guma mazací TOTO
Kód produktu: W813307
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Guma mazací TOTO. 20 ks v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W813307 |
| Ean produktu | 8590331340897 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.0 cm |
| Šířka kartonu: | 18.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 20 ks |
| Kusů v displayi: | 20 ks |
| Objem kartonu: | 0.01224 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

