Had gumový
Kód produktu: W880358
Slevová skupina: A
Had jako ozdoba na halloween, nebo jen do zvířecí sbírky. Gumový dlouhý had nesmí přece ve tvé zvířecí sbírce chybět! Rozměry: 20 cm (40 cm po natažení)
Podobné produkty
Popis produktu
Had jako ozdoba na halloween, nebo jen do zvířecí sbírky. Gumový dlouhý had nesmí přece ve tvé zvířecí sbírce chybět! Rozměry: 20 cm (40 cm po natažení)Parametry produktu
| Kód produktu | W880358 |
| Ean produktu | 8590331246922 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 50 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

