Házení kroužků a míčků
Kód produktu: W123006
Slevová skupina: C
Házení kroužků a míčků
Podobné produkty
Popis produktu
Házení kroužků a míčkůParametry produktu
| Kód produktu | W123006 |
| Ean produktu | 8590331293209 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Délka kartonu: | 19.0 cm |
| Šířka kartonu: | 15.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | PL |

