Hlavolam 7 cm
Kód produktu: W050047
Slevová skupina: A
Hlavolam. Velikost 7 cm. Obsahuje obrázkový návod na složení. 4 varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Hlavolam. Velikost 7 cm. Obsahuje obrázkový návod na složení. 4 varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W050047 |
| Ean produktu | 8590331035458 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 64.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.5 cm |
| Výška kartonu: | 33.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07397 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 128 |
| Země původu: | CN |

