Hlavolam had
Kód produktu: W049805
Slevová skupina: A
Hlavolam had. Obsahuje obrázkový návod na sestavení různých tvarů. 3 varianty - modrá, červená, zelená.
Podobné produkty
Popis produktu
Hlavolam had. Obsahuje obrázkový návod na sestavení různých tvarů. 3 varianty - modrá, červená, zelená.Parametry produktu
| Kód produktu | W049805 |
| Ean produktu | 8590331029211 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 17.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 18.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01663 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 30 |
| Země původu: | CN |

