Mačkací housenka 21 cm
Kód produktu: W036777
Slevová skupina: A
- Novinka
Mačkací housenka 21 cm. Velikost 21 cm. Světelné efekty - aktivace zatřesením. 3xAG3 zabudované baterie, nelze měnit. 12 ks display box. Více ...
Podobné produkty
Popis produktu
Mačkací housenka 21 cm. Velikost 21 cm. Světelné efekty - aktivace zatřesením. 3xAG3 zabudované baterie, nelze měnit. 12 ks display box. Více barevných variant. 4 varianty: oranžová, fialová, zelená, růžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W036777 |
| Ean produktu | 8590331979721 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG3 neměnitelná vestavěná baterie |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 31.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 10.5 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 62.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.15376 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

