Housenka piano 21 cm
Kód produktu: W001228
Slevová skupina: B
Roztomilá barevná housenka potěší všechny malé dítka. Hravou formou u nich bude rozvíjet smyslové vnímání, motoriku a správný vývoj koordinace ...
Podobné produkty
Popis produktu
Roztomilá barevná housenka potěší všechny malé dítka. Hravou formou u nich bude rozvíjet smyslové vnímání, motoriku a správný vývoj koordinace "oko-ruka". Housenka vydává veselé melodie a světelné efetky. Při chůzi otáčí a cvaká hlavou. Velikost: 21 cm Doporučený věk: od 12 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W001228 |
| Ean produktu | 8590331901975 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.5 cm |
| Šířka kartonu: | 27.5 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04180 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

