Hračka pro mazlíčky Kost blikající pro psy 9 cm
Kód produktu: W061387
Slevová skupina: C
- Novinka
Hračka pro mazlíčky Kost blikající pro psy. Velikost 9 cm. Zabudované baterie, nelze měnit.
Podobné produkty
Popis produktu
Hračka pro mazlíčky Kost blikající pro psy. Velikost 9 cm. Zabudované baterie, nelze měnit.Parametry produktu
| Kód produktu | W061387 |
| Ean produktu | 5905523690835 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Zabudované baterie, nelze měnit |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.5 cm |
| Výška kartonu: | 13.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01326 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | PL |

