Hračka pro mazlíčky Textilní hračky pro kočky motiv narozenin set 10cm a 13cm
Kód produktu: W061395
Slevová skupina: C
- Novinka
Hračka pro mazlíčky Textilní hračky pro kočky motiv narozenin set. Balení obsahuje 2 textilní hračky. Velikost 10x4cm a 5x13cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Hračka pro mazlíčky Textilní hračky pro kočky motiv narozenin set. Balení obsahuje 2 textilní hračky. Velikost 10x4cm a 5x13cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W061395 |
| Ean produktu | 5905523691191 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 18.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01361 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | PL |

