Hůlka k lampionu na baterie 40cm
Kód produktu: W888598
Slevová skupina: A
Hůlka k lampionu na baterie - 40 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Hůlka k lampionu na baterie - 40 cmParametry produktu
| Kód produktu | W888598 |
| Ean produktu | 8590331293407 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 47.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 54.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13770 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

