Hůlka se zvukem zvířátko 42 cm
Kód produktu: W057683
Slevová skupina: A
- Novinka
Hůlka se zvukem zvířátko. Rozměry 2,4x5,5x42 cm. Display box - 24 ks. 5 variant - krokodýl, tygr, žralok, žirafa, had.
Podobné produkty
Popis produktu
Hůlka se zvukem zvířátko. Rozměry 2,4x5,5x42 cm. Display box - 24 ks. 5 variant - krokodýl, tygr, žralok, žirafa, had.Parametry produktu
| Kód produktu | W057683 |
| Ean produktu | 8590331048731 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.4 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 42.0 cm |
| Délka balení: | 25.0 cm |
| Šířka balení: | 17.5 cm |
| Výška balení: | 42.5 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 89.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.17124 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

