Huntsman Pistole kapesní natahovací 13 cm
Kód produktu: W039618
Slevová skupina: D
- Výprodej
Huntsman Pistole kapesní natahovací. Velikost 13 cm. Dostřel až 18m. Střela se vkládá do hlavně zbraně, nabití pistole se provádí natažením ...
Podobné produkty
Popis produktu
Huntsman Pistole kapesní natahovací. Velikost 13 cm. Dostřel až 18m. Střela se vkládá do hlavně zbraně, nabití pistole se provádí natažením prstýnku ve spodní části, spouští se vystřelí. Obsah balení - pistole, 3 pěnové střely. 2 varianty - zelená, hnědá.Parametry produktu
| Kód produktu | W039618 |
| Ean produktu | 048242919711 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.5 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05432 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

