iM.Master Stavebnice robot s čepicí 3v1 RC na dálkové ovládání 17x16,6x20,6 cm
Kód produktu: W050918
Slevová skupina: B
iM.Master Stavebnice robot s čepicí 3v1 RC na dálkové ovládání. Rozměry 17x16,6x20,6 cm. 458 dílků. Ovládání ovladačem nebo smartphonem. Frekvence ...
Podobné produkty
Popis produktu
iM.Master Stavebnice robot s čepicí 3v1 RC na dálkové ovládání. Rozměry 17x16,6x20,6 cm. 458 dílků. Ovládání ovladačem nebo smartphonem. Frekvence 2.4GHz. Bluetooth propojení s mobilem. Aplikace pro iOS a Android. Světelné a zvukové efekty. Bateriový pack 300mah 7.4V lithium do robota součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Nabíjecí USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na ovladači a bateriovém boxu robota.Parametry produktu
| Kód produktu | W050918 |
| Ean produktu | 8590331034543 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 300mah 7.4V lithium do robota součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 35.1 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09280 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

