56268NP Intex nafukovací kruh pneumatika
Kód produktu: W156268
Slevová skupina: A
Nafukovací kruh pneumatika je nafukovací plavací kolo resp. plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. Plavecký kruh používejte pod dohledem ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací kruh pneumatika je nafukovací plavací kolo resp. plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. Plavecký kruh používejte pod dohledem dospělé osoby. Nafukovací maxi kruh se dvěma madly o průměru 114 cm. Nosnost 100kg Součástí je i opravná sada Doporučený věk: 9 letParametry produktu
| Kód produktu | W156268 |
| Ean produktu | 6941057456263 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 22.3 cm |
| Výška kartonu: | 20.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01906 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

