Věž dřevěná barevná 54 dílků 6,3x6,3x20 cm, Český obal
Kód produktu: W047716
Slevová skupina: A
Věž dřevěná barevná. 54 dílků. Rozměry poskládané věže 6,3x6,3x20 cm, jednoho dílku 6,3x2,1x1,1 cm. Český obal.
Podobné produkty
Popis produktu
Věž dřevěná barevná. 54 dílků. Rozměry poskládané věže 6,3x6,3x20 cm, jednoho dílku 6,3x2,1x1,1 cm. Český obal.Parametry produktu
| Kód produktu | W047716 |
| Ean produktu | 8590331014767 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 6.6 cm |
| Šířka výrobku: | 6.6 cm |
| Výška výrobku: | 21.4 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05170 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

