Jeřáb portálový RC na dálkové ovládání 33x17x27 cm
Kód produktu: W039067
Slevová skupina: A
Jeřáb portálový RC na dálkové ovládání. Rozměry 33x17x27 cm. Součástí jeřáb, nabírací nádoba, kontejner, 2 barely, 2 klády, 2 kužely. Frekvence ...
Podobné produkty
Popis produktu
Jeřáb portálový RC na dálkové ovládání. Rozměry 33x17x27 cm. Součástí jeřáb, nabírací nádoba, kontejner, 2 barely, 2 klády, 2 kužely. Frekvence 2.4GHz. Světelné a zvukové efekty. Ovladač - pohyb dopředu, dozadu, otáčení na místě, levé velké tlačítko - zvedání nákladu, pravé velké tlačítko - pokládání nákladu, 5 malých tlačítek - klakson, světlo, zvukové efekty, startování, demo režim. 3.7V bateriový pack do jeřábu součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF jeřábu a na ovladači.Parametry produktu
| Kód produktu | W039067 |
| Ean produktu | 8590331992843 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack do jeřábu součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 33.5 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 76.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14820 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 4 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

