Ještěr s límcem RC 41 cm - Český obal
Kód produktu: W007061
Slevová skupina: B
RC ještěrka vypadá jako živá a taky se tak chová. I/R Ovladač. Zvukové a světelné efekty Pohyb dopřed a dozadu s otáčením. 2 tlačítka. 1/0 ...
Podobné produkty
Popis produktu
RC ještěrka vypadá jako živá a taky se tak chová. I/R Ovladač. Zvukové a světelné efekty Pohyb dopřed a dozadu s otáčením. 2 tlačítka. 1/0 spínač na zádech. Velikost 27 cm bez ocasu, s ocasem 41 cm Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W007061 |
| Ean produktu | 8590331915101 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | ještěrka - 4xAAA, ovladač - 3xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 31.5 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02732 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

