Jmenovka
Kód produktu: W814103
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
• pevný průhledný materiál • zadní úchyt s klipsem a spínacím špendlíkem • rozměr pouzdra 9 x 5,8 cmParametry produktu
| Kód produktu | W814103 |
| Ean produktu | 8590331303229 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.5 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 61.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 50 ks |
| Kusů v displayi: | 50 ks |
| Objem kartonu: | 0.08784 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 50 |
| Balení velké: | 2000 |
| Země původu: | CN |

