JD Kids John Deere - Traktor Johnny s tahačem 37 cm
Kód produktu: W031153
Slevová skupina: D
"Představujeme vám jedinečný a poutavý zážitek pro vaše malé farmáře - John Deere Traktor Johny s tahačem! Už žádné nudné chvilky, protože s touto ...
Podobné produkty
Popis produktu
"Představujeme vám jedinečný a poutavý zážitek pro vaše malé farmáře - John Deere Traktor Johny s tahačem! Už žádné nudné chvilky, protože s touto sadou se váš potomek ponoří do světa dobrodružství, kde bude převážet své kamarády z farmy z jedné práce na druhou. Připravte se na spoustu radosti a smíchu! Jak to celé funguje? Tato neodolatelná kombinace obsahuje nákladní auto s tahačem, který se zvedá a spouští, umožňuje snadné natáhnutí traktoru na korbu tahače. A to není všechno! Tahač je vybaParametry produktu
| Kód produktu | W031153 |
| Ean produktu | 036881472070 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA (LR6) baterie součástí balení |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05800 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 1.00 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

