Klíčenka čtyřlístek
Kód produktu: W007073
Slevová skupina: A
Stylový kovový přívěšek čtyřlístek bude skvělou ozdobou na klíče, batoh, kabelku i mobil! Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Stylový kovový přívěšek čtyřlístek bude skvělou ozdobou na klíče, batoh, kabelku i mobil! Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce.Parametry produktu
| Kód produktu | W007073 |
| Ean produktu | 8590331915224 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.02400 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73262000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

