Klíčenka na krk
Kód produktu: W019639
Slevová skupina: A
Klíčenka na krk o velikosti 50cm. 6 barevných provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Klíčenka na krk o velikosti 50cm. 6 barevných provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W019639 |
| Ean produktu | 8590331941360 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.8 cm |
| Výška výrobku: | 50.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09504 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 73262000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks, Na cestě |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 2000 |
| Země původu: | CN |

