Klip kancelářský 10 ks, 15 mm
Kód produktu: W834606
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Kancelářský klip 10ks/15mm - nezbytná pomůcka do každé kanceláře! Klipy slouží ke spojení papírů. Obsah balení: 10 ks černých klipůParametry produktu
| Kód produktu | W834606 |
| Ean produktu | 8590331335107 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.1 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.8 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04125 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 83059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

