Produkt byl přidán do oblíbených
Klip kancelářský 3 ks, 41 mm
Kód produktu: W834610
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Kancelářský klip 3ks/41mm - nezbytná pomůcka do každé kanceláře! Klipy slouží ke spojení papírů. Obsah balení: 3 ks černých klipůParametry produktu
| Kód produktu | W834610 |
| Ean produktu | 8590331335145 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.9 kg |
| Sezóna: | Office |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07200 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 83059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

