Klobouk čaroděj 38x38 cm
Kód produktu: W880427
Slevová skupina: A
Dětský čarodějnický klobouk se bude hodit jako doplněk pro správnou čarodějnici. Proměňte svou ratolest v mžiku v čaroděje, nebo čarodějnici, díky stylovému klobouku. Rozměr: 38x38 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský čarodějnický klobouk se bude hodit jako doplněk pro správnou čarodějnici. Proměňte svou ratolest v mžiku v čaroděje, nebo čarodějnici, díky stylovému klobouku. Rozměr: 38x38 cmParametry produktu
| Kód produktu | W880427 |
| Ean produktu | 8590331337439 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.5 kg |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 37.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07192 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

