Kočárek hluboký pro panenky 48x30x57 cm
Kód produktu: W038542
Slevová skupina: A
Kočárek hluboký pro panenky. Rozměry 48x30x57 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Kočárek hluboký pro panenky. Rozměry 48x30x57 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W038542 |
| Ean produktu | 8590331989461 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 60.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 69.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12668 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030010 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

