Kočka interaktivní s efekty 16 cm
Kód produktu: W050605
Slevová skupina: A
Kočka interaktivní s efekty. Velikost 16 cm. 2xAA baterie součástí balení. Vydává světelné a zvukové efekty. Funkce automatického vypnutí. Přepínač na vypnutí a dvě úrovně hlasitosti.
Podobné produkty
Popis produktu
Kočka interaktivní s efekty. Velikost 16 cm. 2xAA baterie součástí balení. Vydává světelné a zvukové efekty. Funkce automatického vypnutí. Přepínač na vypnutí a dvě úrovně hlasitosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W050605 |
| Ean produktu | 8590331020256 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 5.3 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.5 cm |
| Výška kartonu: | 23.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02277 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

