KOCO Stavebnice Nine Serpent 300 dílků 12x3x9 cm
Kód produktu: W039579
Slevová skupina: A
KOCO Stavebnice Nine Serpent 300 dílků. Rozměry 12x3x9 cm. Obrázkový návod na sestavení součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
KOCO Stavebnice Nine Serpent 300 dílků. Rozměry 12x3x9 cm. Obrázkový návod na sestavení součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W039579 |
| Ean produktu | 6973676043364 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

