KOCO Stavebnice Šikmá věž v Pise 548 dílků 8x8x17,5 cm
Kód produktu: W039584
Slevová skupina: A
KOCO Stavebnice Šikmá věž v Pise 548 dílků. Rozměry 8x8x17,5 cm. Součástí 2 figurky. Obrázkový návod na sestavení součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
KOCO Stavebnice Šikmá věž v Pise 548 dílků. Rozměry 8x8x17,5 cm. Součástí 2 figurky. Obrázkový návod na sestavení součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W039584 |
| Ean produktu | 6973676043098 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 32 |
| Země původu: | CN |

