Korálky barevné - set
Kód produktu: W114631
Slevová skupina: A
Nejkrásnější šperky jsou ty, které si vyrobíš sama! Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník a buď cool! Malým dárečkem můžeš potěšit ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nejkrásnější šperky jsou ty, které si vyrobíš sama! Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník a buď cool! Malým dárečkem můžeš potěšit také svou kamarádku, maminku nebo babičku. Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W114631 |
| Ean produktu | 8590331146314 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.3 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 68.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18265 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

