Korálky barevné v lahvičce
Kód produktu: W005230
Slevová skupina: A
Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník podle vlastní fantazie! Nebo potěšíš maminku malým dárečkem? Korálky jsou uloženy v praktické ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vytvoř si originální barevný náramek či náhrdelník podle vlastní fantazie! Nebo potěšíš maminku malým dárečkem? Korálky jsou uloženy v praktické lahvičce, odkud se ti neztratí! Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005230 |
| Ean produktu | 8590331908738 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.0 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 3.8 cm |
| Šířka výrobku: | 3.8 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 22.0 cm |
| Šířka balení: | 15.5 cm |
| Výška balení: | 13.5 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.09425 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

