Korálky dřevěné barevné 20 ks
Kód produktu: W047079
Slevová skupina: A
Korálky dřevěné barevné 20ks. Velikost korálku 1,5 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Korálky dřevěné barevné 20ks. Velikost korálku 1,5 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W047079 |
| Ean produktu | 8590331003693 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 74.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15170 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 720 |
| Země původu: | CN |

