Korálky set 90g Kvádr
Kód produktu: W019366
Slevová skupina: A
Korálkový set o hmotnosti 90g ve tvaru kvádru. 13 různých druhů korálků + provázek.
Podobné produkty
Popis produktu
Korálkový set o hmotnosti 90g ve tvaru kvádru. 13 různých druhů korálků + provázek.Parametry produktu
| Kód produktu | W019366 |
| Ean produktu | 8590331941001 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

