Korálky zažehlovací set - 24 barev
Kód produktu: W019875
Slevová skupina: A
Korálky zažehlovací velký set. 24 barev korálků.
Podobné produkty
Popis produktu
Korálky zažehlovací velký set. 24 barev korálků.Parametry produktu
| Kód produktu | W019875 |
| Ean produktu | 8590331942343 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08663 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

