Produkt byl přidán do oblíbených
Košíková set Krtek 33 x 25 cm
Kód produktu: W170909
Slevová skupina: B
Krtečkova košíková vykouzlí úsměv na tváři všech malých dětí. Zahrajte si s nimi, rozvíjejte jejich motoriku a sdílejte spolu radost.
Podobné produkty
Popis produktu
Krtečkova košíková vykouzlí úsměv na tváři všech malých dětí. Zahrajte si s nimi, rozvíjejte jejich motoriku a sdílejte spolu radost.Parametry produktu
| Kód produktu | W170909 |
| Ean produktu | 8590331709090 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 34.0 cm |
| Výška balení: | 25.0 cm |
| Délka kartonu: | 61.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06698 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

